HAKKIMIZDA

ARSONI markası olarak, www.arsoni.com.tr olarak Pastane, Fırın, Tatlıhane, Restaurant, Bar ve benzeri yerler için Soğutma Ekipmanları, Mutfak Ekipmanları ve Eğlenceli Gıda Ürünleri, ekipmanları üretmekteyiz.

 

Tava Dondurma Makinesi 

2014 yılından başlayarak, ülkemizde ve dünyada Tayland Dondurması olarak bilinen, Tava Dondurma – Rulo Dondurma makineleri imalatı yapmakta ve ICE FRUTTI ( www.icefrutti.com ) markası olarak bayilikler vermekteyiz. 2015 ve 2018 yılları arasında, toplamda 7 kez uluslararası fuarlara katılarak, bu ürünün ülkemizde tanıtılmasında öncülük etmiş bulunmaktayız.

 

Tava Dondurma Makinelerini, http://www.tavadondurma.com/ürünler 2016 – 2017 yıllarında toplam 15 ülkeye ( Afganistan – Almanya – Arnavutluk – Cezayir – Gürcistan – Hollanda – Irak – İngiltere – iran – irlanda – Kanada – Katar – Makedonya – Mozambik – S. Arabistan ) Tava Dondurma makineleri ve ürünlerimizi göndermenin, gururunu yaşamaktayız.

 

Hedefimiz, gelecek yıllarda ürünlerimizi daha fazla ülkeye göndermek,  uluslararası, bilinen ve tercih edilen bir marka olmaya çalışmak.